Živé varenie

Pozývame Vás na živé varenie s profesionálnym kuchárom priamo z firmy RATIONAL, ktorý Vás oboznámi so zariadeniami ako panvica a konvektomat RATIONAL.
Bezplatné. Nezáväzné. Autentické.

PRIPRAVUJTE JEDLÁ VÝNOSNE

Efektivita varenia a príprava stravy je dnes vysoko ovplyvnená použitím správnej technológie. Vybrať si z ponuky, ktorú trh ponúka môže byť pre zákazníkov otázka aj niekoľkých mesiacov. Na to, aby ste sa mohli veľmi rýchlo zorientovať a vybrať si napr. efektívne multifunkčné zariadenia pravidelne usporadúvame Živé varenie s profesionálnymi kuchármi Rational.

Na živom varení sa sami presvedčíte, že tieto moderné technológie šetria množstvo hodín práce kuchárom tým, že vyberú, nastavia a dohliadnu na každú tepelnú úpravu surovín. Kvalitné dokončenie celkovej úpravy jedál je potom pre kuchárov ďaleko jednoduchšie a rýchlejšie. Je preto dôležité vedieť s nimi správne zaobchádzať, rozumieť im a pracovať s nimi tak, aby efektivita práce bola čo najlepšia a príprava jedál bola čo najkvalitnejšia.

Výhodou týchto Živých varení je možnosť komunikácie priamo s kuchármi, ktorí dostávajú priame otázky na rôzne témy, ako sú postupy pri varení, množstvá surovín pre určité kapacity jedál, rýchlosť a logistika v kuchyni, množstvo a kvalifikáciu kuchárov atď.

Tieto otázky sú priamo zodpovedané pre všetkých zúčastnených a každý dostáva celú sadu informácii, aby si vedel urobiť kompletnú predstavu o fungovaní modernej verzie ich kuchyne do budúcna.

Aktuálny termín varenia
OKTÓBER 10. októbra 2023 / 13.30 hod / potvrdenie účasti

Verte profesionálom

Našim zákazníkom vypracujeme projekčné dispozičné riešenia rozmiestnenia zariadení pre nové priestory supermarketov a prevádzok kuchýň.

Telefón: +421 48 413 31 43, +421 905 131 167
E-mail: obchod@lawex.sk

Kontaktujte nás

Návrh projektu dispozície
vašej prevádzky je v cene