Živé varenie

Pozývame Vás na živé varenie s profesionálnym kuchárom priamo z firmy RATIONAL, ktorý Vás oboznámi so zariadeniami ako panvica a konvektomat RATIONAL.
Bezplatné. Nezáväzné. Autentické.

PRIPRAVUJTE JEDLÁ VÝNOSNE

Efektivita varenia a príprava stravy je dnes vysoko ovplyvnená použitím správnej technológie. Vybrať si z ponuky, ktorú trh ponúka môže byť pre zákazníkov otázka aj niekoľkých mesiacov. Na to, aby ste sa mohli veľmi rýchlo zorientovať a vybrať si napr. efektívne multifunkčné zariadenia pravidelne usporadúvame Živé varenie s profesionálnymi kuchármi Rational.

Na živom varení sa sami presvedčíte, že tieto moderné technológie šetria množstvo hodín práce kuchárom tým, že vyberú, nastavia a dohliadnu na každú tepelnú úpravu surovín. Kvalitné dokončenie celkovej úpravy jedál je potom pre kuchárov ďaleko jednoduchšie a rýchlejšie. Je preto dôležité vedieť s nimi správne zaobchádzať, rozumieť im a pracovať s nimi tak, aby efektivita práce bola čo najlepšia a príprava jedál bola čo najkvalitnejšia.

Výhodou týchto Živých varení je možnosť komunikácie priamo s kuchármi, ktorí dostávajú priame otázky na rôzne témy, ako sú postupy pri varení, množstvá surovín pre určité kapacity jedál, rýchlosť a logistika v kuchyni, množstvo a kvalifikáciu kuchárov atď.

Tieto otázky sú priamo zodpovedané pre všetkých zúčastnených a každý dostáva celú sadu informácii, aby si vedel urobiť kompletnú predstavu o fungovaní modernej verzie ich kuchyne do budúcna.

Program varenia pre  rok 2022
 MÁJ  streda 11.mája 2022 potvrdenie účasti
 JÚN  pondelok 13. júna 2022  potvrdenie účasti
 JÚL  pondelok 11. júla 2022  potvrdenie účasti
AUGUST  pondelok 8.augusta 2022  potvrdenie účasti
 SEPTEMBER  pondelok 19. septembra 2022  potvrdenie účasti
 OKTÓBER  streda 12. októbra 2022  potvrdenie účasti
 NOVEMBER  streda 9. novembra 2022  potvrdenie účasti
DECEMBER streda 7. decembra 2022  potvrdenie účasti

Verte profesionálom

Našim zákazníkom vypracujeme projekčné dispozičné riešenia rozmiestnenia zariadení pre nové priestory supermarketov a prevádzok kuchýň.

Telefón: +421 48 413 31 43, +421 905 131 167
E-mail: obchod@lawex.sk

Kontaktujte nás

Návrh projektu dispozície
vašej prevádzky je v cene